MFP1WSBBD52-400R
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MFP1WSBBD52-400R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 1W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: MFP1WSBBD52-400R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MFP1WSBBD52-400R
Številka dela MFP1WSBBD52-400R Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 257405 pcs Podatkovni list MFP1WSBBD52-400R.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Serija MFP Odpornost 400 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 400 Ohms ±0.1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film