MFP25SBTE52-140K
pregled izdelka
Številka dela: MFP25SBTE52-140K
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 1/4W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: MFP25SBTE52-140K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MFP25SBTE52-140K
Številka dela MFP25SBTE52-140K Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1/4W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 365173 pcs Podatkovni list MFP25SBTE52-140K.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Serija MFP Odpornost 140 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 140 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film