MFP50SBBE52-1K05
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MFP50SBBE52-1K05
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 1/2W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: MFP50SBBE52-1K05.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MFP50SBBE52-1K05
Številka dela MFP50SBBE52-1K05 Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1/2W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 704445 pcs Podatkovni list MFP50SBBE52-1K05.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija MFP Odpornost 1.05 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 1.05 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film