MFP50SBBE52-30K1
pregled izdelka
Številka dela: MFP50SBBE52-30K1
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 1/2W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: MFP50SBBE52-30K1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MFP50SBBE52-30K1
Številka dela MFP50SBBE52-30K1 Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1/2W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 667892 pcs Podatkovni list MFP50SBBE52-30K1.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija MFP Odpornost 30.1 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 30.1 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film