MFP50SBRD52-1K24
pregled izdelka
Številka dela: MFP50SBRD52-1K24
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 1/2W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: MFP50SBRD52-1K24.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MFP50SBRD52-1K24
Številka dela MFP50SBRD52-1K24 Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1/2W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 577933 pcs Podatkovni list MFP50SBRD52-1K24.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija MFP Odpornost 1.24 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 1.24 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MFP50SBRD52-1K26
MFP50SBRD52-1K26
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1/2W 0.1% AXIAL
Na zalogi: 564403 pcs
Prenesi: MFP50SBRD52-1K26.pdf
RFQ
MFP50SBRD52-1K2
MFP50SBRD52-1K2
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1/2W 0.1% AXIAL