MFR-12DRD52-1K05
pregled izdelka
Številka dela: MFR-12DRD52-1K05
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 1/6W 0.5% AXIAL
Podatkovni listi: MFR-12DRD52-1K05.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MFR-12DRD52-1K05
Številka dela MFR-12DRD52-1K05 Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1/6W 0.5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2294927 pcs Podatkovni list MFR-12DRD52-1K05.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Serija MFR Odpornost 1.05 kOhms
Moč (Watts) 0.167W, 1/6W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 1.05 kOhms ±0.5% 0.167W, 1/6W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film