MFR-12DTD52-453R
pregled izdelka
Številka dela: MFR-12DTD52-453R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 1/6W 0.5% AXIAL
Podatkovni listi: MFR-12DTD52-453R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MFR-12DTD52-453R
Številka dela MFR-12DTD52-453R Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1/6W 0.5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2110927 pcs Podatkovni list MFR-12DTD52-453R.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Serija MFR Odpornost 453 Ohms
Moč (Watts) 0.167W, 1/6W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 453 Ohms ±0.5% 0.167W, 1/6W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film