MFR-12FRF52-11R
pregled izdelka
Številka dela: MFR-12FRF52-11R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 1/6W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MFR-12FRF52-11R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MFR-12FRF52-11R
Številka dela MFR-12FRF52-11R Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1/6W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3021419 pcs Podatkovni list MFR-12FRF52-11R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Serija MFR Odpornost 11 Ohms
Moč (Watts) 0.167W, 1/6W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 11 Ohms ±1% 0.167W, 1/6W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MFR-12FRF52-11R5
MFR-12FRF52-11R5
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1/6W 1% AXIAL
Na zalogi: 3595003 pcs
Prenesi: MFR-12FRF52-11R5.pdf
RFQ
MFR-12FRF52-11K
MFR-12FRF52-11K
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1/6W 1% AXIAL
Na zalogi: 3468719 pcs
Prenesi: MFR-12FRF52-11K.pdf
RFQ
Opis: RES MF 1/6W 1% AXIAL
Prenesi: MFR-12FRF52-118K.pdf
MFR-12FRF52-11R8
MFR-12FRF52-11R8
Opis: RES MF 1/6W 1% AXIAL
Prenesi: MFR-12FRF52-11R8.pdf
MFR-12FRF52-11K5
MFR-12FRF52-11K5
Opis: RES MF 1/6W 1% AXIAL
Prenesi: MFR-12FRF52-11K5.pdf
MFR-12FRF52-11R3
MFR-12FRF52-11R3
Opis: RES MF 1/6W 1% AXIAL