MFR-12FRF52-20R5
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MFR-12FRF52-20R5
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 1/6W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MFR-12FRF52-20R5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MFR-12FRF52-20R5
Številka dela MFR-12FRF52-20R5 Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1/6W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3164135 pcs Podatkovni list MFR-12FRF52-20R5.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Serija MFR Odpornost 20.5 Ohms
Moč (Watts) 0.167W, 1/6W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 20.5 Ohms ±1% 0.167W, 1/6W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MFR-12FRF52-20K5
MFR-12FRF52-20K5
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1/6W 1% AXIAL
Na zalogi: 3427080 pcs
Prenesi: MFR-12FRF52-20K5.pdf
RFQ
MFR-12FRF52-20K
MFR-12FRF52-20K
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1/6W 1% AXIAL
Na zalogi: 2827130 pcs
Prenesi: MFR-12FRF52-20K.pdf
RFQ
MFR-12FRF52-20R
MFR-12FRF52-20R
Opis: RES MF 1/6W 1% AXIAL