MFR-12FRF52-4R75
pregled izdelka
Številka dela: MFR-12FRF52-4R75
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 1/6W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MFR-12FRF52-4R75.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MFR-12FRF52-4R75
Številka dela MFR-12FRF52-4R75 Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1/6W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4399916 pcs Podatkovni list MFR-12FRF52-4R75.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Serija MFR Odpornost 4.75 Ohms
Moč (Watts) 0.167W, 1/6W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 4.75 Ohms ±1% 0.167W, 1/6W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Sestava Metal Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MFR-12FRF52-4R32
MFR-12FRF52-4R32
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1/6W 1% AXIAL
Na zalogi: 4101003 pcs
Prenesi: MFR-12FRF52-4R32.pdf
RFQ
MFR-12FRF52-511K
MFR-12FRF52-511K
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1/6W 1% AXIAL
Na zalogi: 3023101 pcs
Prenesi: MFR-12FRF52-511K.pdf
RFQ
MFR-12FRF52-4R7
MFR-12FRF52-4R7
Opis: RES MF 1/6W 1% AXIAL