MFR-12FTF52-24R3
pregled izdelka
Številka dela: MFR-12FTF52-24R3
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 1/6W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MFR-12FTF52-24R3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MFR-12FTF52-24R3
Številka dela MFR-12FTF52-24R3 Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1/6W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2695823 pcs Podatkovni list MFR-12FTF52-24R3.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Serija MFR Odpornost 24.3 Ohms
Moč (Watts) 0.167W, 1/6W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 24.3 Ohms ±1% 0.167W, 1/6W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MFR-12FTF52-25K5
MFR-12FTF52-25K5
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1/6W 1% AXIAL
Na zalogi: 2772800 pcs
Prenesi: MFR-12FTF52-25K5.pdf
RFQ
MFR-12FTF52-24R
MFR-12FTF52-24R
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1/6W 1% AXIAL