MFR-12FTF52-2K21
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MFR-12FTF52-2K21
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 1/6W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MFR-12FTF52-2K21.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MFR-12FTF52-2K21
Številka dela MFR-12FTF52-2K21 Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1/6W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3596091 pcs Podatkovni list MFR-12FTF52-2K21.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Serija MFR Odpornost 2.21 kOhms
Moč (Watts) 0.167W, 1/6W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 2.21 kOhms ±1% 0.167W, 1/6W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Sestava Metal Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MFR-12FTF52-2K26
MFR-12FTF52-2K26
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1/6W 1% AXIAL
Na zalogi: 3577091 pcs
Prenesi: MFR-12FTF52-2K26.pdf
RFQ
MFR-12FTF52-2K4
MFR-12FTF52-2K4
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1/6W 1% AXIAL
Na zalogi: 3258293 pcs
Prenesi: MFR-12FTF52-2K4.pdf
RFQ
MFR-12FTF52-2K
MFR-12FTF52-2K
Opis: RES MF 1/6W 1% AXIAL
Prenesi: MFR-12FTF52-2K.pdf
MFR-12FTF52-2K15
MFR-12FTF52-2K15
Opis: RES MF 1/6W 1% AXIAL
Prenesi: MFR-12FTF52-2K15.pdf
MFR-12FTF52-2K37
MFR-12FTF52-2K37
Opis: RES MF 1/6W 1% AXIAL
Prenesi: MFR-12FTF52-2K37.pdf
MFR-12FTF52-2K2
MFR-12FTF52-2K2
Opis: RES MF 1/6W 1% AXIAL