MFR-25DRE52-14K
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MFR-25DRE52-14K
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 1/4W 0.5% AXIAL
Podatkovni listi: MFR-25DRE52-14K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MFR-25DRE52-14K
Številka dela MFR-25DRE52-14K Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1/4W 0.5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3138696 pcs Podatkovni list MFR-25DRE52-14K.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija MFR Odpornost 14 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 14 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MFR-25DRE52-14K7
MFR-25DRE52-14K7
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1/4W 0.5% AXIAL