MFR-25DRE52-3K
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MFR-25DRE52-3K
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 1/4W 0.5% AXIAL
Podatkovni listi: MFR-25DRE52-3K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MFR-25DRE52-3K
Številka dela MFR-25DRE52-3K Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1/4W 0.5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3488480 pcs Podatkovni list MFR-25DRE52-3K.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija MFR Odpornost 3 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 3 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MFR-25DRE52-3K3
MFR-25DRE52-3K3
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1/4W 0.5% AXIAL
Na zalogi: 3648111 pcs
Prenesi: MFR-25DRE52-3K3.pdf
RFQ
MFR-25DRE52-383R
MFR-25DRE52-383R
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1/4W 0.5% AXIAL
Na zalogi: 3500560 pcs
Prenesi: MFR-25DRE52-383R.pdf
RFQ
MFR-25DRE52-38K3
MFR-25DRE52-38K3
Opis: RES MF 1/4W 0.5% AXIAL
Prenesi: MFR-25DRE52-38K3.pdf
MFR-25DRE52-3K09
MFR-25DRE52-3K09
Opis: RES MF 1/4W 0.5% AXIAL
Prenesi: MFR-25DRE52-3K09.pdf
MFR-25DRE52-3K01
MFR-25DRE52-3K01
Opis: RES MF 1/4W 0.5% AXIAL
Prenesi: MFR-25DRE52-3K01.pdf
MFR-25DRE52-3K24
MFR-25DRE52-3K24
Opis: RES MF 1/4W 0.5% AXIAL
Prenesi: MFR-25DRE52-3K24.pdf
MFR-25DRE52-39K
MFR-25DRE52-39K
Opis: RES MF 1/4W 0.5% AXIAL
Prenesi: MFR-25DRE52-39K.pdf
MFR-25DRE52-3K32
MFR-25DRE52-3K32
Opis: RES MF 1/4W 0.5% AXIAL