MFR-25FBF52-2K87
YageoYageo
MFR-25FBF52-2K87 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MFR-25FBF52-2K87
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 2.87K OHM 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MFR-25FBF52-2K87.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MFR-25FBF52-2K87
Številka dela MFR-25FBF52-2K87 Proizvajalec Yageo
Opis RES 2.87K OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6532714 pcs Podatkovni list MFR-25FBF52-2K87.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija MFR Odpornost 2.87 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk