MFR-25FRF52-1K07
YageoYageo
MFR-25FRF52-1K07 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MFR-25FRF52-1K07
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 1.07K OHM 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MFR-25FRF52-1K07.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MFR-25FRF52-1K07
Številka dela MFR-25FRF52-1K07 Proizvajalec Yageo
Opis RES 1.07K OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3417581 pcs Podatkovni list MFR-25FRF52-1K07.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.25W, 1/4W
Napetost - razčlenitev Axial Debelina (maks.) ±100ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) Serija MFR