MFR-25FRF52-412K
YageoYageo
MFR-25FRF52-412K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MFR-25FRF52-412K
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 412K OHM 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MFR-25FRF52-412K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MFR-25FRF52-412K
Številka dela MFR-25FRF52-412K Proizvajalec Yageo
Opis RES 412K OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6096517 pcs Podatkovni list MFR-25FRF52-412K.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija MFR Odpornost 412 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena 412K MF-1/4W-T 1%