MFR-25FRF52-43R2
YageoYageo
MFR-25FRF52-43R2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MFR-25FRF52-43R2
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 43.2 OHM 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MFR-25FRF52-43R2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MFR-25FRF52-43R2
Številka dela MFR-25FRF52-43R2 Proizvajalec Yageo
Opis RES 43.2 OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3635941 pcs Podatkovni list MFR-25FRF52-43R2.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija MFR Odpornost 43.2 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena 43.2XTR
43E2 MF-1/4W-T 1%
MF-25-R-43.2
MFR-25FRF 43R2
MFR-25FRF-43R2
MFR-25FRF-52-43R2
MFR-25FRF5243R2
MFR25FRF5243R2
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 43.2 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film