MFR-25FRF52-52R3
YageoYageo
MFR-25FRF52-52R3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MFR-25FRF52-52R3
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 52.3 OHM 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MFR-25FRF52-52R3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MFR-25FRF52-52R3
Številka dela MFR-25FRF52-52R3 Proizvajalec Yageo
Opis RES 52.3 OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6385540 pcs Podatkovni list MFR-25FRF52-52R3.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija MFR Odpornost 52.3 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena 52.3XTR
52E3 MF-1/4W-T 1%
MF-25-R-52.3
MFR-25FRF 52R3
MFR-25FRF-52-52R3
MFR-25FRF-52R3
MFR-25FRF5252R3
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 52.3 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film