MFR-25FRFPN12K1
pregled izdelka
Številka dela: MFR-25FRFPN12K1
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MFR-25FRFPN12K1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MFR-25FRFPN12K1
Številka dela MFR-25FRFPN12K1 Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3853228 pcs Podatkovni list MFR-25FRFPN12K1.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Panasert Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija MFR Odpornost 12.1 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 12.1 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film