MFR-25FTE52-30K1
pregled izdelka
Številka dela: MFR-25FTE52-30K1
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MFR-25FTE52-30K1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MFR-25FTE52-30K1
Številka dela MFR-25FTE52-30K1 Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2619311 pcs Podatkovni list MFR-25FTE52-30K1.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija MFR Odpornost 30.1 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 30.1 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film