MFR-25FTF52-13K7
pregled izdelka
Številka dela: MFR-25FTF52-13K7
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MFR-25FTF52-13K7.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MFR-25FTF52-13K7
Številka dela MFR-25FTF52-13K7 Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2634246 pcs Podatkovni list MFR-25FTF52-13K7.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija MFR Odpornost 13.7 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 13.7 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Sestava Metal Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MFR-25FTF52-137K
MFR-25FTF52-137K
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1/4W 1% AXIAL
Na zalogi: 2997412 pcs
Prenesi: MFR-25FTF52-137K.pdf
RFQ
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1/4W 1% AXIAL