MFR-25FTF52-15K4
pregled izdelka
Številka dela: MFR-25FTF52-15K4
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MFR-25FTF52-15K4.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MFR-25FTF52-15K4
Številka dela MFR-25FTF52-15K4 Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2940177 pcs Podatkovni list MFR-25FTF52-15K4.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija MFR Odpornost 15.4 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 15.4 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Sestava Metal Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MFR-25FTF52-154R
MFR-25FTF52-154R
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1/4W 1% AXIAL
Na zalogi: 2952770 pcs
Prenesi: MFR-25FTF52-154R.pdf
RFQ
MFR-25FTF52-15R4
MFR-25FTF52-15R4
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1/4W 1% AXIAL
Na zalogi: 3019651 pcs
Prenesi: MFR-25FTF52-15R4.pdf
RFQ
MFR-25FTF52-15K
MFR-25FTF52-15K
Opis: RES MF 1/4W 1% AXIAL