MFR-25JR-52-0R33
pregled izdelka
Številka dela: MFR-25JR-52-0R33
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 1/4W 5% AXIAL
Podatkovni listi: MFR-25JR-52-0R33.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MFR-25JR-52-0R33
Številka dela MFR-25JR-52-0R33 Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1/4W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2534507 pcs Podatkovni list MFR-25JR-52-0R33.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija MFR Odpornost 330 mOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 330 mOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film