MFR-50FRF52-13R
pregled izdelka
Številka dela: MFR-50FRF52-13R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 1/2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MFR-50FRF52-13R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MFR-50FRF52-13R
Številka dela MFR-50FRF52-13R Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4213754 pcs Podatkovni list MFR-50FRF52-13R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Serija MFR Odpornost 13 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 13 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MFR-50FRF52-140R
MFR-50FRF52-140R
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1/2W 1% AXIAL
Na zalogi: 4141213 pcs
Prenesi: MFR-50FRF52-140R.pdf
RFQ
MFR-50FRF52-13R3
MFR-50FRF52-13R3
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1/2W 1% AXIAL