MFR-50FRF52-24K
pregled izdelka
Številka dela: MFR-50FRF52-24K
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 1/2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MFR-50FRF52-24K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MFR-50FRF52-24K
Številka dela MFR-50FRF52-24K Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3903810 pcs Podatkovni list MFR-50FRF52-24K.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Serija MFR Odpornost 24 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 24 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MFR-50FRF52-24K9
MFR-50FRF52-24K9
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1/2W 1% AXIAL
Na zalogi: 3517633 pcs
Prenesi: MFR-50FRF52-24K9.pdf
RFQ
MFR-50FRF52-255K
MFR-50FRF52-255K
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1/2W 1% AXIAL
Na zalogi: 3113960 pcs
Prenesi: MFR-50FRF52-255K.pdf
RFQ
MFR-50FRF52-24K3
MFR-50FRF52-24K3
Opis: RES MF 1/2W 1% AXIAL