MFR100FTE52-10R
pregled izdelka
Številka dela: MFR100FTE52-10R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 1W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MFR100FTE52-10R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MFR100FTE52-10R
Številka dela MFR100FTE52-10R Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1927412 pcs Podatkovni list MFR100FTE52-10R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Serija MFR Odpornost 10 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 10 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MFR100FTE52-107R
MFR100FTE52-107R
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1W 1% AXIAL
Na zalogi: 1881901 pcs
Prenesi: MFR100FTE52-107R.pdf
RFQ
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1W 1% AXIAL
Na zalogi: 1776162 pcs
Prenesi: MFR100FTE52-110R.pdf
RFQ
MFR100FTE52-10R5
MFR100FTE52-10R5
Opis: RES MF 1W 1% AXIAL