MFR100FTE52-11K
pregled izdelka
Številka dela: MFR100FTE52-11K
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 1W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MFR100FTE52-11K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MFR100FTE52-11K
Številka dela MFR100FTE52-11K Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1665533 pcs Podatkovni list MFR100FTE52-11K.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Serija MFR Odpornost 11 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 11 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MFR100FTE52-11K5
MFR100FTE52-11K5
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1W 1% AXIAL
Na zalogi: 1696918 pcs
Prenesi: MFR100FTE52-11K5.pdf
RFQ
MFR100FTE52-11R5
MFR100FTE52-11R5
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1W 1% AXIAL
Na zalogi: 1937245 pcs
Prenesi: MFR100FTE52-11R5.pdf
RFQ
MFR100FTE52-11K3
MFR100FTE52-11K3
Opis: RES MF 1W 1% AXIAL