MFR100FTF73-30K9
pregled izdelka
Številka dela: MFR100FTF73-30K9
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 1W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MFR100FTF73-30K9.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MFR100FTF73-30K9
Številka dela MFR100FTF73-30K9 Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1757412 pcs Podatkovni list MFR100FTF73-30K9.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Serija MFR Odpornost 30.9 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 30.9 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film