MFR1WSDRE52-3K31
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MFR1WSDRE52-3K31
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 1W 0.5% AXIAL
Podatkovni listi: MFR1WSDRE52-3K31.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MFR1WSDRE52-3K31
Številka dela MFR1WSDRE52-3K31 Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1W 0.5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2913929 pcs Podatkovni list MFR1WSDRE52-3K31.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Serija MFR Odpornost 3.31 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 3.31 kOhms ±0.5% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film