MFR1WSFRE52-681K
pregled izdelka
Številka dela: MFR1WSFRE52-681K
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 1W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MFR1WSFRE52-681K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MFR1WSFRE52-681K
Številka dela MFR1WSFRE52-681K Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3492011 pcs Podatkovni list MFR1WSFRE52-681K.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Serija MFR Odpornost 681 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 681 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film