MFR200DRE52-500K
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MFR200DRE52-500K
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 2W 0.5% AXIAL
Podatkovni listi: MFR200DRE52-500K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MFR200DRE52-500K
Številka dela MFR200DRE52-500K Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 2W 0.5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1015382 pcs Podatkovni list MFR200DRE52-500K.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Serija MFR Odpornost 500 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 500 kOhms ±0.5% 2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film