MFR200FBF73-3K6
pregled izdelka
Številka dela: MFR200FBF73-3K6
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MFR200FBF73-3K6.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MFR200FBF73-3K6
Številka dela MFR200FBF73-3K6 Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1180809 pcs Podatkovni list MFR200FBF73-3K6.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Serija MFR Odpornost 3.6 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 3.6 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film