MFR200JB-73-6K8
pregled izdelka
Številka dela: MFR200JB-73-6K8
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: MFR200JB-73-6K8.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MFR200JB-73-6K8
Številka dela MFR200JB-73-6K8 Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1342043 pcs Podatkovni list MFR200JB-73-6K8.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Serija MFR Odpornost 6.8 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 6.8 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film