MFR200JR-73-680K
pregled izdelka
Številka dela: MFR200JR-73-680K
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: MFR200JR-73-680K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MFR200JR-73-680K
Številka dela MFR200JR-73-680K Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1367186 pcs Podatkovni list MFR200JR-73-680K.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Serija MFR Odpornost 680 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 680 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film