MFR25SDRE52-24R3
pregled izdelka
Številka dela: MFR25SDRE52-24R3
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 1/4W 0.5% AXIAL
Podatkovni listi: MFR25SDRE52-24R3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MFR25SDRE52-24R3
Številka dela MFR25SDRE52-24R3 Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1/4W 0.5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4515973 pcs Podatkovni list MFR25SDRE52-24R3.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Serija MFR Odpornost 24.3 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 24.3 Ohms ±0.5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MFR25SDRE52-27R1
MFR25SDRE52-27R1
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1/4W 0.5% AXIAL
Na zalogi: 4245679 pcs
Prenesi: MFR25SDRE52-27R1.pdf
RFQ
MFR25SDRE52-24R
MFR25SDRE52-24R
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1/4W 0.5% AXIAL