MFR25SDRF52-1K1
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MFR25SDRF52-1K1
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 1/4W 0.5% AXIAL
Podatkovni listi: MFR25SDRF52-1K1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MFR25SDRF52-1K1
Številka dela MFR25SDRF52-1K1 Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1/4W 0.5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4154488 pcs Podatkovni list MFR25SDRF52-1K1.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Serija MFR Odpornost 1.1 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 1.1 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MFR25SDRF52-1K15
MFR25SDRF52-1K15
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1/4W 0.5% AXIAL