MFR25SDRF52-1K8
pregled izdelka
Številka dela: MFR25SDRF52-1K8
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 1/4W 0.5% AXIAL
Podatkovni listi: MFR25SDRF52-1K8.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MFR25SDRF52-1K8
Številka dela MFR25SDRF52-1K8 Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1/4W 0.5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3970338 pcs Podatkovni list MFR25SDRF52-1K8.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Serija MFR Odpornost 1.8 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 1.8 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MFR25SDRF52-1K74
MFR25SDRF52-1K74
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1/4W 0.5% AXIAL
Na zalogi: 4074741 pcs
Prenesi: MFR25SDRF52-1K74.pdf
RFQ
MFR25SDRF52-1K91
MFR25SDRF52-1K91
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1/4W 0.5% AXIAL
Na zalogi: 4412280 pcs
Prenesi: MFR25SDRF52-1K91.pdf
RFQ
MFR25SDRF52-1K82
MFR25SDRF52-1K82
Opis: RES MF 1/4W 0.5% AXIAL
Prenesi: MFR25SDRF52-1K82.pdf
MFR25SDRF52-1K87
MFR25SDRF52-1K87
Opis: RES MF 1/4W 0.5% AXIAL