MFR25SFRF52-1R65
pregled izdelka
Številka dela: MFR25SFRF52-1R65
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MFR25SFRF52-1R65.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MFR25SFRF52-1R65
Številka dela MFR25SFRF52-1R65 Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3503317 pcs Podatkovni list MFR25SFRF52-1R65.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Serija MFR Odpornost 1.65 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 1.65 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MFR25SFRF52-1R78
MFR25SFRF52-1R78
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1/4W 1% AXIAL
Na zalogi: 3505838 pcs
Prenesi: MFR25SFRF52-1R78.pdf
RFQ
MFR25SFRF52-1R58
MFR25SFRF52-1R58
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1/4W 1% AXIAL
Na zalogi: 3344079 pcs
Prenesi: MFR25SFRF52-1R58.pdf
RFQ
MFR25SFRF52-1R6
MFR25SFRF52-1R6
Opis: RES MF 1/4W 1% AXIAL