MFR25SFRF52-3K92
pregled izdelka
Številka dela: MFR25SFRF52-3K92
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MFR25SFRF52-3K92.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MFR25SFRF52-3K92
Številka dela MFR25SFRF52-3K92 Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6317736 pcs Podatkovni list MFR25SFRF52-3K92.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Serija MFR Odpornost 3.92 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 3.92 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Sestava Metal Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MFR25SFRF52-3K6
MFR25SFRF52-3K6
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1/4W 1% AXIAL
Na zalogi: 6329731 pcs
Prenesi: MFR25SFRF52-3K6.pdf
RFQ
MFR25SFRF52-3K9
MFR25SFRF52-3K9
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1/4W 1% AXIAL