MFR25SFTE52-24R
pregled izdelka
Številka dela: MFR25SFTE52-24R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MFR25SFTE52-24R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MFR25SFTE52-24R
Številka dela MFR25SFTE52-24R Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5879801 pcs Podatkovni list MFR25SFTE52-24R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Serija MFR Odpornost 24 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 24 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MFR25SFTE52-25R5
MFR25SFTE52-25R5
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1/4W 1% AXIAL
Na zalogi: 5792172 pcs
Prenesi: MFR25SFTE52-25R5.pdf
RFQ
MFR25SFTE52-24R9
MFR25SFTE52-24R9
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1/4W 1% AXIAL