MFR25SJT-52-34R
pregled izdelka
Številka dela: MFR25SJT-52-34R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 1/4W 5% AXIAL
Podatkovni listi: MFR25SJT-52-34R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MFR25SJT-52-34R
Številka dela MFR25SJT-52-34R Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1/4W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2992681 pcs Podatkovni list MFR25SJT-52-34R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Serija MFR Odpornost 34 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 34 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film