MFR3WSJT-73-560K
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MFR3WSJT-73-560K
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 3W 5% AXIAL
Podatkovni listi: MFR3WSJT-73-560K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MFR3WSJT-73-560K
Številka dela MFR3WSJT-73-560K Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 3W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1469720 pcs Podatkovni list MFR3WSJT-73-560K.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Serija MFR Odpornost 560 kOhms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 560 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film