MFR50SDBE52-51K
pregled izdelka
Številka dela: MFR50SDBE52-51K
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 1/2W 0.5% AXIAL
Podatkovni listi: MFR50SDBE52-51K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MFR50SDBE52-51K
Številka dela MFR50SDBE52-51K Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1/2W 0.5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4441548 pcs Podatkovni list MFR50SDBE52-51K.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija MFR Odpornost 51 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 51 kOhms ±0.5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film