MFR50SDRE52-1K58
pregled izdelka
Številka dela: MFR50SDRE52-1K58
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 1/2W 0.5% AXIAL
Podatkovni listi: MFR50SDRE52-1K58.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MFR50SDRE52-1K58
Številka dela MFR50SDRE52-1K58 Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1/2W 0.5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4045790 pcs Podatkovni list MFR50SDRE52-1K58.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija MFR Odpornost 1.58 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 1.58 kOhms ±0.5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MFR50SDRE52-1K69
MFR50SDRE52-1K69
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1/2W 0.5% AXIAL
Na zalogi: 4007968 pcs
Prenesi: MFR50SDRE52-1K69.pdf
RFQ
MFR50SDRE52-1K54
MFR50SDRE52-1K54
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1/2W 0.5% AXIAL
Na zalogi: 4145743 pcs
Prenesi: MFR50SDRE52-1K54.pdf
RFQ
MFR50SDRE52-1K5
MFR50SDRE52-1K5
Opis: RES MF 1/2W 0.5% AXIAL