MFR50SFRF52-1K5
pregled izdelka
Številka dela: MFR50SFRF52-1K5
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 1/2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MFR50SFRF52-1K5.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MFR50SFRF52-1K5
Številka dela MFR50SFRF52-1K5 Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4856458 pcs Podatkovni list MFR50SFRF52-1K5.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija MFR Odpornost 1.5 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 1.5 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MFR50SFRF52-1K65
MFR50SFRF52-1K65
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1/2W 1% AXIAL
Na zalogi: 5204753 pcs
Prenesi: MFR50SFRF52-1K65.pdf
RFQ
MFR50SFRF52-1K43
MFR50SFRF52-1K43
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1/2W 1% AXIAL
Na zalogi: 5159943 pcs
Prenesi: MFR50SFRF52-1K43.pdf
RFQ
MFR50SFRF52-1K58
MFR50SFRF52-1K58
Opis: RES MF 1/2W 1% AXIAL