MFR50SFRF52-1M43
pregled izdelka
Številka dela: MFR50SFRF52-1M43
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 1/2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MFR50SFRF52-1M43.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MFR50SFRF52-1M43
Številka dela MFR50SFRF52-1M43 Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2982391 pcs Podatkovni list MFR50SFRF52-1M43.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija MFR Odpornost 1.43 MOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 1.43 MOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MFR50SFRF52-1M3
MFR50SFRF52-1M3
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1/2W 1% AXIAL
Na zalogi: 2751222 pcs
Prenesi: MFR50SFRF52-1M3.pdf
RFQ
MFR50SFRF52-1M24
MFR50SFRF52-1M24
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1/2W 1% AXIAL
Na zalogi: 2760767 pcs
Prenesi: MFR50SFRF52-1M24.pdf
RFQ
MFR50SFRF52-1M4
MFR50SFRF52-1M4
Opis: RES MF 1/2W 1% AXIAL