MFR50SFRF52-1R18
pregled izdelka
Številka dela: MFR50SFRF52-1R18
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 1/2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MFR50SFRF52-1R18.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MFR50SFRF52-1R18
Številka dela MFR50SFRF52-1R18 Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2669620 pcs Podatkovni list MFR50SFRF52-1R18.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija MFR Odpornost 1.18 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 1.18 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MFR50SFRF52-1R37
MFR50SFRF52-1R37
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1/2W 1% AXIAL
Na zalogi: 2874164 pcs
Prenesi: MFR50SFRF52-1R37.pdf
RFQ
MFR50SFRF52-1R3
MFR50SFRF52-1R3
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1/2W 1% AXIAL
Na zalogi: 2731547 pcs
Prenesi: MFR50SFRF52-1R3.pdf
RFQ
MFR50SFRF52-1R
MFR50SFRF52-1R
Opis: RES MF 1/2W 1% AXIAL