MFR50SFRF52-510R
pregled izdelka
Številka dela: MFR50SFRF52-510R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 1/2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MFR50SFRF52-510R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MFR50SFRF52-510R
Številka dela MFR50SFRF52-510R Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5224486 pcs Podatkovni list MFR50SFRF52-510R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija MFR Odpornost 510 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 510 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film