MFR50SFTE52-18R2
pregled izdelka
Številka dela: MFR50SFTE52-18R2
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 1/2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MFR50SFTE52-18R2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MFR50SFTE52-18R2
Številka dela MFR50SFTE52-18R2 Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4861830 pcs Podatkovni list MFR50SFTE52-18R2.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija MFR Odpornost 18.2 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 18.2 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Sestava Metal Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MFR50SFTE52-187R
MFR50SFTE52-187R
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1/2W 1% AXIAL
Na zalogi: 5238557 pcs
Prenesi: MFR50SFTE52-187R.pdf
RFQ
MFR50SFTE52-18K7
MFR50SFTE52-18K7
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1/2W 1% AXIAL
Na zalogi: 4687971 pcs
Prenesi: MFR50SFTE52-18K7.pdf
RFQ
Opis: RES MF 1/2W 1% AXIAL